Zamknij sie przestan narzekac i zacznij zyc

Zamknij sie przestan narzekac i zacznij zyc

By (author) 

List price: US$18.47

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Książka zawiera praktyczne wskazówki jak pokierować swoim życiem i osiągnąć pozytywne efekty. Autor chwilami może wydawać się zbyt szorstki w swoim przekazie, ale podejście Larry’ego Wingeta do tematu rozwoju osobistego – łączące nagą prawdę z prześmiewczym humorem – w rzeczywistości oparte jest na miłości i poszanowaniu samego siebie i innych ludzi. Życie to poważna sprawa, ale nie oznacza to, że zawsze musimy je brać aż tak poważnie. Przesłanie autora jest proste: życie nie jest tak skomplikowane jak się wszystkim wydaje, a ludzie odnosiliby znacznie więcej sukcesów i byliby o wiele bardziej szczęśliwi, gdyby zaczęli realizować kilka prostych rzeczy – wzięliby na siebie odpowiedzialność za swoje działania, zaczęli robić rzeczy, które przybliżałyby ich do wizji takiego życia jakiego pragną i zaniechali robienia wszystkiego co ich od tego oddala. Autor praktycznie nie pozostawia czytelnikom żadnego innego wyboru niż ten: spójrz w lustro i uczciwie przyjrzyj się własnemu życiu, przestań ciągle narzekać na własny los, szukać usprawiedliwienia i winnych takiego stanu rzeczy i zacznij działać tak, żeby twoje życie stało się naprawdę lepsze.

Wstęp do wydania polskiego napisała popularna psychoterapeutka, p.Zuzanna Celmer. Oto fragment jej wypowiedzi na temat książki Wingeta:

„Wiele z tego, o czym pisze Winget, nie jest w gruncie rzeczy niczym nowym. Słyszeliśmy o tym, lub czytaliśmy w innych poradnikach, czy opracowaniach. Natomiast nowy, odmienny od dotychczasowych jest sposób podania tych mądrości, nie pozostawiający miejsca na wykręty, czy wyślizgnięcie się z zastawionej przez niego sieci. Zmuszając w kolejnych rozdziałach do rozrachunku z samym sobą, autor wskazuje także drogę prowadzącą do odnowy swojego życia, odbudowania nadwątlonej samooceny, radykalnej zmiany, która – jeśli tylko naprawdę się tego chce – jest absolutnie możliwa.
Poprzez szorstkie, niekiedy wkurzające sformułowania, w jakie obfituje ta książka przebija się ukryta w nich życzliwość autora, wyrażona w pragnieniu przyjścia z konkretną pomocą tym, którzy zagubili się gdzieś na ścieżkach swojego losu. ...... Jeśli zatem poszukujesz dla siebie, szanowny czytelniku, jakiegoś sensownego drogowskazu, z czystym sumieniem polecam ci tę podważającą święty spokój pozycję. Jak zwykł mawiać przy innych okazjach pewien znany publicysta: NAPRAWDĘ WARTO! „.

Larry Winget jest jednym z najbardziej popularnych zawodowych mówców w Ameryce. Znany jest jako Pitbull Rozwoju Osobistego (Pitbull of Personal Development™), prowadzi dyskusje i wykłady dla korporacji, organizacji i stowarzyszeń na całym świecie, robiąc to w sposób bardzo profesjonalny, przekonujący, i co ważne, zabawny.
show more

Product details

  • Paperback | 272 pages
  • 150 x 230 x 20mm | 345g
  • Warszawa, Poland
  • Polish
  • 8392114922
  • 9788392114925