Wloski Pakiet dla Poczatkujacych

Wloski Pakiet dla Poczatkujacych

List price: US$32.63

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Włoski Pakiet dla początkujących

- pakiet dla początkujących i rozpoczynających naukę
- 2000 najważniejszych słów i zwrotów
- ponad 320 minut nagrań po polsku i hiszpańsku - rodowici Włosi
- łatwe dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami
- przystępnie objaśniona gramatyka z ćwiczeniami
- drukowany podręcznik

Pakiet Włoski dla początkujących przeznaczony jest dla osób rozpoczynających naukę, oraz wszystkich, którzy chcą szybko przypomnieć sobie podstawy tego języka i przygotować się do podróży. Z Audio Kursem osłuchasz się z brzmieniem języka włoskiego i szybko nauczysz się porozumiewać w typowych sytuacjach. Praktyczne ćwiczenia sprawią, że opanujesz słownictwo i przyswoisz zasady gramatyczne. Podręczniki zawierają pełne teksty wszystkich nagrań, tłumaczenia, ćwiczenia oraz wzory odmiany czasowników. Płyt można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

Włoski Kurs podstawowy uczy 1000 najważniejszych słów i zwrotów oraz dialogów niezbędnych na co dzień. Kurs obejmuje 11 lekcji (72 minuty nagrań), m.in. przedstawianie się, pytanie o drogę, podróżowanie, zakupy, nagłe zdarzenia.

Włoski Gramatyka objaśnia zasady umożliwiające poprawne budowanie wypowiedzi. Zaletą kursu są przystępnie objasnione reguły oraz liczne, przetłumaczone na język polski, przykłady. 20 lekcji (143 minuty nagrań), m.in. rodzajniki, odmiana czasowników regularnych i nieregularnych, czasy przeszłe i inne.

Włoski Na wakacje to kurs dla wyjeżdżających do Włoch w celach turystycznych. Dialogi prezentują różne sytuacje: kupowanie biletu, rezerwowanie noclegu, odprawę bagażową, wizytę u lekarza. W skład kursu wchodzi 16 lekcji - 73 minuty nagrań rodowitych Włochów.

Specjalnie przygotowana, piąta płyta zawiera ponad 320 minut nagrań w formacie mp3 - do słuchania w domu, w samochodzie, w drodze do pracy lub szkoły, w podróży.

Dodatkowo zamieszczono na niej rozdziały z kursu Niezbędne zwroty i wyrażenia (Praca, Charakter i osobowość - zwroty niezbędne w swobodnej konwersacji).


Piąta płyta zawiera:

* + 320 minut nagrań w formacie mp3
* + dodatkowe rozdziały z kursu Niezbędne zwroty i wyrażenia
show more

Out of ideas for the holidays?

Visit our Gift Guides and find our recommendations on what to get friends and family during the holiday season. Shop now .

Product details

  • CD-ROM | 1 pages
  • Warszawa, Poland
  • Italian, Polish
  • 1. Auflage.
  • 8360415641
  • 9788360415641