Wielkie cywilizacje Angkor Siedziba bogów t.20

Wielkie cywilizacje Angkor Siedziba bogów t.20

4.2 (10 ratings by Goodreads)
By (author) 

List price: US$4.79

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

"Rzeczpospolita" przedstawia unikatową kolekcję "Wielkie cywilizacje" poświęconą największym osiągnięciom starożytnych cywilizacji. Bogato ilustrowana seria 20 albumów to przyjemność lektury, która jednocześnie stanowi doskonałe kompendium wiedzy o świecie dla całej rodziny, nie tylko dla miłośników historii.

Dzięki tej niezwykłej serii przeniesiemy się w świat rzymskich akweduktów, dowiemy się w jaki sposób został zbudowany najdłuższy mur na świecie, obejrzymy cuda Angkor, a także odkryjemy tajemnice azteckich piramid. Pokażemy dlaczego, w czasie gdy na ziemiach polskich prymitywne plemiona walczyły o nowe terytorium, w basenie Morza Śródziemnego rozkwitały jedne z największych cywilizacji na świecie. Cywilizacji, z których osiągnięć czerpiemy do dziś. Dowiemy się, jak doszło do tego, że przy braku zaawansowanych technologii, zupełnie niezależnie od siebie na całym świecie rozrastały się miasta i powstawały maszyny, których nie powstydziłaby się współczesna technika.

Kolekcja "Wielkie cywilizacje" składa się z dwudziestu bogato ilustrowanych albumów.
show more

Product details

  • Hardback | 144 pages
  • 230 x 300 x 14mm
  • RZECZPOSPOLITA
  • Warszawa, Poland
  • Polish
  • 9788441327535

Rating details

10 ratings
4.2 out of 5 stars
5 30% (3)
4 60% (6)
3 10% (1)
2 0% (0)
1 0% (0)
Book ratings by Goodreads
Goodreads is the world's largest site for readers with over 50 million reviews. We're featuring millions of their reader ratings on our book pages to help you find your new favourite book. Close X