Wewnętrzna siła kobiety

Wewnętrzna siła kobiety : Jak wykorzystać 10 sił, o których nawet nie wiedziałaś, że je masz, aby osiągnąć w życiu i karierze

By (author) 

List price: US$7.00

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Bez względu na to, czy szukasz możliwości awansu, dążysz do jakiegoś życiowego celu czy po prostu zastanawiasz się, kim chciałabyś zostać, gdy dorośniesz, masz w sobie dziesięć sił, które pomogą ci spełnić się i osiągnąć trwały sukces. Vickie Milazzo poświęciła życie szkoleniu i mentoringowi dziesiątków tysięcy kobiet, by zrobiły krok i zrealizowały swe najśmielsze wizje życia osobistego i zawodowego. Czerpiąc ze swych doświadczeń przedsiębiorcy, ujęła ducha kobiety w postaci dziesięciu potężnych kobiecych sił: ognia, intuicyjnej wizji, zaangażowania, ruchliwości, geniuszu, uczciwości, wytrzymałości, przedsiębiorczości, odnowy i syntezy. Wewnętrzna siła kobiety to niezastąpiony przewodnik, który pozwoli ci odkryć i zaprząc do działania twoje kobiece siły.
W swojej mobilizującej i odkrywczej książce Vickie szczerze omawia przeszkody, jakie ona sama i inne kobiety napotykały na drodze do sukcesu. Pokazuje, jak można wzmocnić własne niezwykłe siły precyzyjnym ukierunkowaniem oraz wprowadzić w życiu proste ulepszenia, które doprowadzą do głębokiej pozytywnej zmiany. Intelekt, dowcip i intuicja Vickie pozwalają ci odkryć w sobie ukryte siły – siły, dzięki którym możesz zrobić pożądaną karierę zawodową i wieść upragnione życie.
Ta dodająca odwagi i podnosząca na duchu książka pomaga zapełnić lukę pomiędzy marzeniami a sukcesami. Każda z opisanych w niej dziesięciu kobiecych sił prowadzi do odkrycia czegoś, co zaskoczy cię, zachwyci i przeniesie na nowy poziom rozwoju osobistego i zawodowego.

Przystąp z całą pasją do badania celów, jakie stawiasz sobie w życiu prywatnym i zawodowym. Vickie Milazzo, przedsiębiorca i milionerka, przedstawia największe sekrety swych sukcesów oraz przeszkody, jakie pokonywała, budując kwitnącą firmę. Dzięki tej książce zdobędziesz wiedzę na całe życie, ponieważ przedstawia ona dziesięć kobiecych sił, które już w sobie masz, wzywając cię do ich ujawnienia. Vickie Milazzo pomoże ci zaprząc te siły do osiągnięcia upragnionych celów życia zawodowego i prywatnego. Dowiesz się z tej książki, jak:

* Rozpalić pasją wewnętrzny ogień, aby osiągnąć nowe poziomy ekscytującego rozwoju
* Wykorzystać intuicyjną wizję, aby dojść do śmiałej przyszłości
* Wykorzystać siłę zaangażowania, aby osiągnąć rzeczy wielkie
* Zwiększyć kobiecą ruchliwość i sięgnąć dalej niż kiedykolwiek
* Spotęgować swój geniusz, aby osiągnięcia przychodziły szybciej
* Żyć bezkompromisową uczciwością, aby przyciągnąć autentyczny sukces
* Spotęgować osiągnięcia dzięki wytrzymałości
* Wykorzystać kobiecą siłę przedsiębiorczości, aby stać się znakomitym dyrektorem własnego życia
* Odtwarzać energię życiową dzięki odnowie
* Zainicjować kobiecą syntezę, łącząc się z innymi kobietami, aby osiągać to, co niemożliwe

O AUTORCE

Vickie L. Milazzo wychowała się w skromnym domku w Nowym Orleanie, a została właścicielką firmy o rocznych przychodach rzędu 12 milionów dolarów. W niniejszej książce przedstawia swoje innowacyjne strategie sukcesu, które przyniosły jej miejsce w pierwszej dziesiątce przedsiębiorców na liście czasopisma „Inc.”. Vickie jest właścicielką Vickie Milazzo Institute, firmy edukacyjnej, którą założyła w roku 1982. Przedstawiana w dzienniku „New York Times” jako pionierka nowej profesji pielęgniarskiej, stworzyła ogólnokrajowe stowarzyszenie zawodowe zrzeszające około 6000 osób i jest uznanym i cenionym mentorem oraz dynamicznym wzorcem osobowym dla dziesiątków tysięcy kobiet.

OPINIE

„Vickie Milazzo i fantastyczne sukcesy, jakie osiągnęła dla siebie i dla innych, naprawdę zdumiewają. Bez względu na to, co chcesz osiągnąć w życiu prywatnym i zawodowym, zdołasz tego dokonać dzięki dziesięciu kobiecym siłom ukazanym przez Milazzo w książce Wewnętrzna siła kobiety”.
— Dayna Steele, gospodyni programu „The Art of Doing Business” w BizRadio Network

„Vickie jest zdumiewającą kobietą, która przekształciła swe pomysły i marzenia w znakomitą firmę”.
— Bill Rancic, „The Apprentice”

„Jeśli twoje życie nie jest dosko
show more

Product details

  • Book | 286 pages
  • 141 x 218 x 20mm
  • MT Biznes
  • Warszawa, Poland
  • Polish
  • 9788388970931