Terasa 2

Terasa 2

Currently unavailable

We can notify you when this item is back in stock

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Druhý díl almanachu Terasa Zlínské literární tržnice vycházející z webového projektu Zlínská literární tržnice (zlinska-literarni-trznice.cz) opÄt pÅináší výbÄr z literárního dÄní zlínského regionu. Ochutnávku prozaických i poetických textů tentokrát pÅipravili a uspoÅádali Vít KolmaÄka a Petr Otépka. Ãvod sborníku je vÄnován literárnímu odkazu výjimeÄných spisovatelek â Evy Eliášové a Hany Andronikovy.
Na stránkách almanachu se ÄtenáŠpotká s tvorbou spisovatele Antonína Bajaji, LuÄka Dufka, básníků JiÅího Dynky a Libora PloÄka, Milana Libigera a Marka Jana Vilímka i muzikantů Karla Markytána a Vlasty Redla, kteÅí jsou pevnÄ spojeni se Zlínskem.
Terasa se snaží objevovat i nové talenty, pÅináší povídku Adély Totkové, s níž zvítÄzila v literární soutÄži poÅádané regionálním deníkem. ÄtenáŠnajde uvnitÅ Äísla také svéráznÄ humornou povídku Josefa Holcmana, která se dotýká spisovatelova údÄlu.
Almanach uzavírají minibásnÄ v próze zlínského výtvarníka a básníka Pavla Preisnera, jehož ilustrace celé Äíslo výtvarnÄ doprovázejí.
show more

Product details

  • Paperback | 124 pages
  • Czech
  • 9788074735127