SuperQuiz Pilka NoznaKapitan Nauka

SuperQuiz Pilka NoznaKapitan Nauka

List price: US$10.36

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Kapitan Nauka
SuperQuiz PIŁKA NOŻNA

Unikalna książeczka z ciekawostkami i wciągającymi zagadkami dla dzieci

W SuperQuizie PIŁKA NOŻNA znajdziesz:
- najsłynniejszych piłkarzy, trenerów i drużyny
- niezapomniane mecze i wydarzenia
- zasady gry i najważniejsze pojęcia
- ciekawostki o Euro 2012

SuperQuiz to niezbędnik każdego małego kibica i najlepszy sposób na zdobycie wiedzy o piłce nożnej. Wspólne czytanie ciekawostek i rozwiązywanie zagadek to fantastyczna rozrywka dla całej rodziny! Dla dorosłych to okazja do powtórki wiadomości o futbolu i znakomity pomysł na połączenie zabawy z najmłodszymi z ich edukacją.

Wciągające teksty przybliżą dzieciom świat piłki nożnej. Młodzi fani dowiedzą się, jak wyglądała kariera ich ulubionych piłkarzy, m.in. Ronaldo czy Fernando Torresa. Poznają historię światowego futbolu, zasady gry, najciekawsze wydarzenia, turnieje i nagrody. Odkryją ciekawostki o polskiej piłce nożnej, m.in. jaki zawodnik rozegrał najwięcej, bo aż 102 mecze w reprezentacji, kto zyskał tytuł „Trenera Tysiąclecia”, kiedy odbył się u nas pierwszy mecz piłki nożnej? Zainteresowani historią Euro w Polsce dowiedzą się m.in. ile miejsc liczy Stadion Narodowy w Warszawie.

Ponad 200 interesujących zagadek i zaskakujących odpowiedzi sprawi, że nauka stanie się pasjonującą zabawą. Kapitan Nauka wciągnie w fascynujący świat poszerzania wiedzy wszystkie dzieci, nawet te mniej zainteresowane uczeniem się!
SuperQuiz PIŁKA NOŻNA sprawdzi się na podczas spotkań z kolegami, na imprezach rodzinnych oraz w indywidualnej zabawie. Książeczkę można zabrać na spacer lub w podróż – jest doskonałym pomysłem na połączenie zabawy z edukacją w każdej wolnej chwili!

W książeczce:
- kolorowe zdjęcia i ilustracje
- interesujące zagadki
- zaskakujące odpowiedzi
- wciągające opowieści o Polsce
show more

Product details

  • Paperback | 112 pages
  • KAPITAN NAUKA
  • Warszawa, Poland
  • Polish
  • 8377880830
  • 9788377880838