Starbucks Droga na szczyt

Starbucks Droga na szczyt

By (author) 

List price: US$24.05

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Obudź się i poczuj zapach sukcesu!

Znasz już historię Starbucksa? Od 1992 r. Wartość akcji tej firmy poszybowała w górę o 5000 procent! Geniusz sukcesu Starbucksa tkwi w jego umiejętności tworzenia doświadczeń dostosowanych do potrzeb poszczególnych klientów, stymulowania wzrostu, generowania zysków, zarażania energią pracowników oraz dbania o lojalność klienta – rzecz jasna, jednocześnie!

Starbucks – droga na szczyt zawiera imponującą mieszankę rodzimej pomysłowości oraz inspirowanej przez człowieka filozofii – to właśnie ta kombinacja uczyniła, zdaniem magazynu „Fortune”, Starbucks jednym z „najbardziej podziwianych” przedsiębiorstw na świecie. Mogąc liczyć na niezwykły kontakt z pracownikami Starbucksa oraz zasobami tej firmy, Joseph Michelli odkrył, że za sukcesem tego przedsiębiorstwa stoją ludzie, którzy tam pracują – „partnerzy” – oraz szczególne doświadczenie, które tworzą dla każdego klienta. Michelli ujawnia, jak możesz podążać drogą Starbucksa, aby:
· dotrzeć do nowych społeczności,
· wsłuchać się w głos pracowników i klientów,
· wykorzystać możliwości wzrostu na każdym rynku,
· dostosować do potrzeb klienta prawdziwie satysfakcjonujące doświadczenie, które przyniesie korzyści każdej zaangażowanej jednostce.

Znajdziecie tu mnóstwo historii z pierwszej ręki, wiele anegdot, które otworzą ci oczy, oraz szczegółowy opis strategii – ta fascynująca książka zabierze cię w podróż do jądra firmy, która jako jedna z nielicznych nie schodzi dziś z ust bardzo wielu osób. I słowo dla tych, którzy pragną się uczyć od najlepszych z najlepszych – Doświadczenie Starbucksa to bogata, oszałamiająca mieszanka pomysłów przyjaznych użytkownikowi.

Jak Starbucksowi udało się przekuć kubek kawy w zjawisko biznesowe o światowej skali? Dzięki pomocy personelu Starbucksa i wykorzystaniu zasobów tej firmy, dr Michelli wyodrębnił 5 kluczowych zasad przywództwa, które przekształciły pewną zwyczajną ideę w niezwykłe doświadczenie.

Zasada 1: Nadawanie miejscu własnego charakteru
Zasada 2: Wszystko ma znaczenie
Zasada 3: Niespodzianka i zachwyt klienta
Zasada 4: Rozpoznanie oporu i jego akceptacja
Zasada 5: Pozostaw swój znak

O AUTORZE

Dr Joseph A. Michelli jest założycielem firmy Lessons for Success, zajmującej się szkoleniami, doradztwem oraz wygłaszaniem prelekcji na forach naukowych lub też na zaproszenie konkretnych firm. Równolegle prowadzi program w radiostacji KVOR-AM w Kolorado i przemawia w wielu przedsiębiorstwach na świecie.

OPINIE

Błyskotliwe spostrzeżenia na temat transformacyjnej siły Starbucksa.
- dr Jackie Freiberg, współautor bestsellerów Guts! Oraz Nuts!


Zbiór praktycznych i sprawdzonych pomysłów, które możesz natychmiast wykorzystać w celu budowy firmy, która osiągnie jeszcze większy sukces.
- Brian Tracy, autor bestselleru Million Dollar Habits


PATRONAT: Businessman.pl
show more

Product details

  • Hardback | 252 pages
  • 140 x 215 x 29mm | 440g
  • MT Biznes
  • Warszawa, Poland
  • Polish
  • 1. Auflage.
  • 8388970542
  • 9788388970542