Star Wars Pojedynek przy strzaskanej skale / Tajna armia Doku / Klatwa piratow / Przygoda na Teth

Star Wars Pojedynek przy strzaskanej skale / Tajna armia Doku / Klatwa piratow / Przygoda na Teth

List price: US$24.32

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

W skład pakietu wchodzą:
Star Wars. Pojedynek przy Strzaskenej Skale
Jest to trzecia część z serii „Tajne misje” po „Oddziale Breakout” i „Klątwie Piratów”. Kiedy młody Jedi Nuru Kungurama i klony z oddziału Breakout opuścili Przestrzeń Chissów, otrzymali nowe rozkazy. Tym razem mają eskortować nowych sojuszników aż do Coruscant. Jednak dyplomatyczna misja okazuje się niebezpieczna, bo Nuru staje naprzeciwko tajemniczego wojownika powiązanego z Hrabią Dooku.

Star Wars Tajna Armia Dooku.
Wybierz się z bohaterami „Wojen Klonów” w niezwykłą podróż! Przeżyj własną przygodę. Za każdym razem, gdy sięgniesz po tę książkę, czeka cię inny los! Krążą plotki, że Hrabia Dooku gromadzi świetnie wyszkolonych żołnierzy, by raz na zawsze zniszczyć Zakon Jedi. Jako uczeń mistrza Jedi Plo Koona wyruszasz w niebezpieczną misję. Masz za zadanie odnaleźć i zniszczyć bazę treningową sił przeciwnika. W trakcie wyprawy odwiedzisz wiele różnych planet i poznasz niejedną interesującą istotę. Ale czy będziesz mógł im zaufać? Czy zdołasz wykonać misję, zanim zostaniesz wykryty?

Star Wars. Klątwa piratów
Gwiezdne Wojny. Wojny Klonów. Klątwa piratów Druga część przygód z nowej serii powieściowej „Tajne misje”.

Podczas swojej pierwszej oficjalnej misji młody Jedi Nuru Kungurama i niedawno uformowany oddział Breakout trafiają na stację kosmiczną, położoną w niebezpiecznych Nieznanych Regionach. Atakowani przez Separatystów i schwytani przez kosmicznych piratów, uświadamiają sobie, że jest wśród nich zdrajca. Tymczasem w innym zakątku Galaktyki lord Sith próbuje przekonać Jedi do realizacji swoich mrocznych planów.

Star Wars Przygoda na Teth.
Czy marzyłeś kiedyś o wyruszeniu z dżungli Teth na pustynną Tatooine? Właśnie masz szansę to przeżyć! Odkryj sekrety klasztoru B’omarr, ukryj się przed ogniem blasterów i stań twarzą w twarz z Asajj Ventress. Dostaniesz szansę, by dołączyć do Rycerzy Jedi lub znaleźć się po Ciemnej Stronie Mocy.

Wybierz swoje przeznaczenie!
show more

Product details

  • Paperback | 738 pages
  • 125 x 195 x 41mm | 790g
  • Poland
  • Polish
  • 8377399245
  • 9788377399248