Star Wars Obroncy republiki / Oddzial breakout / Kryzys na Coruscant / Sciezka Jedi

Star Wars Obroncy republiki / Oddzial breakout / Kryzys na Coruscant / Sciezka Jedi

List price: US$24.31

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

W skład pakietu wchodzą:
Obrońcy Republiki:
Powieść „Obrońcy Republiki” powstała na podstawie serialu telewizyjnego „Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów”. Poznajemy w niej grupę klonów, którzy od niezdyscyplinowanych przechodzą etap nowicjuszy, aby na końcu stać się niezastąpionymi żołnierzami ARC, czyli elitarnymi żołnierzami w Wielkiej Armii Republiki.

Gwiezdne Wojny. Wojny Klonów. Oddział Breakout:
Pierwsza część przygód z nowej serii powieściowej „Tajne misje”.
Generał Jedi zaginął na odległej planecie. Losy tajnej misji spoczywają teraz na barkach jego ucznia oraz grupy niedoświadczonych klonów.

Oddział Breakout ugrzązł na Dzikich Przestworzach, gdzieś na rubieżach Galaktyki. Aby przetrwać, klony szukają wsparcia wśród przemytników i kryminalistów. Jego członkom grozi śmiertelne niebezpieczeństwo ze strony Cada Bane’a, łowcy głów na usługach Dartha Sidiousa. Czas płynie nieubłaganie – aby wykonać zadanie, Padawan oraz towarzyszące mu klony muszą komuś zaufać!

Kryzys na Coruscant.
Wybierz się z bohaterami „Wojen Klonów” w niezwykłą podróż! Przeżyj własną przygodę. Za każdym razem, gdy sięgniesz po tę książkę, czeka cię inny los!

Zaatakowano Senat Galaktyki! Wcielasz się w postać padawana mistrzyni Jedi Shaak Ti i wyruszasz na pomoc kanclerzowi Palpatine. Próbujesz się dowiedzieć, kto kryje się za spiskiem. W trakcie swojej wędrówki odwiedzisz najmroczniejsze zaułki Coruscant, zapędzisz się na równinę Mesra i do pałacu Huttów na Tatooine. Czy udowodnisz, że jesteś wartościowy? A może przejdziesz na Ciemną Stronę Mocy, kiedy misja okaże się zbyt trudna?
Wybierz swoje przeznaczenie!

Ścieżka Jedi
Czy kiedykolwiek chciałeś zostać Rycerzem Jedi? Teraz masz szansę! Z komnat Świątyni Jedi możesz przenosić się do lasów Kashyyyk i walczyć ramię w ramię z potężnymi Wookie albo latać swoim myśliwcem w przestrzeni kosmicznej i stawać do walki z łowcami nagród. Mnóstwo ścieżek, które możesz obrać i prawie 25 różnych zakończeń, dają ci szansę na przeżycie całkiem nowej przygody za każdym razem, kiedy sięgniesz po książkę!
Wybierz swoje przeznaczenie...
show more

Product details

  • Paperback | 632 pages
  • 125 x 195 x 35mm | 680g
  • Hachette Polska
  • Poland
  • Polish
  • 8377399016
  • 9788377399019