Rozmowki planszowe polsko-bulgarskie

Rozmowki planszowe polsko-bulgarskie

List price: US$11.85

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Całkowita nowość w kategorii rozmówek językowych! Autorskie, opracowane przez nasze wydawnictwo od podstaw, jedyne w swoim rodzaju rozmówki zapewniające skuteczną komunikację bez znajomości języka - „Rozmówki planszowe redpp.com".

Komunikacja gwarantowana!
Rozmówki planszowe redpp.com gwarantują skuteczne, szybkie i łatwe porozumiewanie się w obcym kraju. Do skutecznej komunikacji niezbędne jest trafne wyrażenie pytania lub prośby oraz zrozumienie otrzymanej odpowiedzi. Rozmówki zawierają gotowe plansze z pytaniami i odpowiedziami. Na każdej planszy znajduje się tekst polski i w języku obcym – dzięki temu porozumiesz się nawet bez konieczności mówienia i znajomości języka (plansze kremowe są dla Ciebie, zielone – dla Twojego rozmówcy). Wystarczy wskazać rozmówcy pytanie na planszy, a potem poprosić go o wskazanie odpowiedzi. Ponadto każde zdanie z łatwością wypowiesz, ponieważ na wszystkich planszach umieszczono uproszczony zapis wymowy przy pomocy polskich znaków. Wybór należy do Ciebie: albo mówisz, albo pokazujesz.

Szybkie odnajdywanie informacji!
„Rozmówki planszowe” oprócz spisu szczegółowego spisu treści zawierają alfabetyczny indeks tematyczny w języku polskim oraz w języku obcym na rozkładanej okładce. Dzięki temu Ty jaki i Twój rozmówca szybko odnajdziesz gotowe plansze dotyczące danego tematu.

Inne niż wszystkie!
„Rozmówki planszowe”, jako jedyna tego typu pozycja na rynku, zawierają ułożone obok siebie plansze z najczęstszymi pytaniami i odpowiedziami oraz alfabetyczne indeksy tematyczne co gwarantuje sprawne porozumiewanie się. „Rozmówki planszowe redpp.com" są proste w użyciu i skuteczne w komunikacji.

Nauka języka z plansz!
„Rozmówki planszowe” doskonale nadają się do szybkiej nauki podstaw języka. Zawierają najbardziej potrzebne słowa i wyrażenia ogólne oraz pogrupowane tematycznie pytania i odpowiedzi szczególnie przydatne podczas pobytu za granicą.
show more

Product details

  • Paperback | 300 pages
  • 110 x 160 x 16mm | 230g
  • Poland
  • Polish, Bulgarian
  • 8360671710
  • 9788360671719