Rork 7 Powrot

Rork 7 Powrot

4.11 (42 ratings by Goodreads)
By (author) 

List price: US$12.59

Currently unavailable

We can notify you when this item is back in stock

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Podróż Rorka trwała przez sześć tomów, zaś dla polskich czytelników ? 18 lat. Tyle właśnie czasu minęło od momentu publikacji w roku 1989 pierwszego albumu serii ('Fragmenty') na łamach Komiksu Fantastyki.
Reaktywacja serii przez Twój Komiks pozwoliła dotrzeć fanom białowłosego mistyka do przedostatniego, szóstego tomu ('Zejście") jednak upadek wydawnictwa przeszkodził w wydaniu albumu zamykającego opowieść.
Teraz, dzięki wydawnictwu Manzoku, historia doczekała się wreszcie zakończenia.
Kim jest tajemniczy, odziany w czarny płaszcz mężczyzna? Jaką tajemnicę skrywa jego pochodzenie? I kim są w rzeczywistości ludzie, z którymi przyszło mu się zmierzyć?
Na te wszystkie pytania znaleźć będzie można odpowiedź w ostatnim tomie legendarnej serii autorstwa wirtuoza sztuki komiksu ? Andreasa. W Nowym Jorku pojawią się wszyscy, których los w taki czy inny sposób połączył z Rorkiem. Nadszedł czas ostatecznej rozgrywki i wyjaśnienia tajemnic, których nie brakowało w trakcie wyprawy. Wszystko ma jednak swoją cenę - czy odkrycie sekretów okaże się jej warte?
Andreas Martens w błyskotliwy sposób łączy wątki rozrzucone w obrębie całej serii rzucając nowe światło tak na dotychczasowe poczynania Rorka, jak i pojmowanie ich przez czytelników. Mistrz w sferze rysunku, tworzy klasyczne dla siebie, rzucające na kolana, zaskakujące kompozycją ilustracje. Z kolei znacznie szybsze tempo akcji i wielowątkowość, z którymi mamy do czynienie w "Powrocie", powodują iż do albumu wracać można po wielokroć, wyłapując wcześniej przegapione szczegóły tak w sferze rysunku, jak i scenariusza.
show more

Product details

  • Paperback | 56 pages
  • 215 x 290 x 5mm | 234g
  • Poland
  • Polish
  • 8392247981
  • 9788392247982

Rating details

42 ratings
4.11 out of 5 stars
5 40% (17)
4 33% (14)
3 24% (10)
2 2% (1)
1 0% (0)
Book ratings by Goodreads
Goodreads is the world's largest site for readers with over 50 million reviews. We're featuring millions of their reader ratings on our book pages to help you find your new favourite book. Close X