Relacje w organizacji
28%
off

Relacje w organizacji

Free delivery worldwide

Available. Dispatched from the UK in 4 business days
When will my order arrive?

Description

Książka stanowi podręcznik kształtowania relacji społecznych w organizacji. Opisywane w niej mechanizmy wyjaśniające zachowania pracowników i przełożonych zostały zilustrowane przykładami płynącymi z praktyki gospodarczej. Dzięki temu zrozumienie prezentowych treści staje się proste, a sama lektura bardzo interesująca.
Dr hab. Iliona Świątek-Barylska
Zdecydowana większość polskich opracowań z zakresu zarządzania ma charakter publikacji albo ściśle naukowych, które są skierowane do wąskiego grona odbiorców - głównie teoretyków zarządzania, albo też są to publikacje o charak­ terze zdecydowanie popularyzatorskim lub poradnikowym. Natomiast recenzowana praca idealnie wypełnia lukę między tymi biegunowo zróżnicowanymi trendami -jest wystarczająco naukowa, a jednocześnie satysfakcjonująca aplikacyjna.
Prof. nadzw. dr hab. Adela Barabasz
Niniejszą publikację polecam zarówno tym, którzy mają spore doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i nadal chcą pogłębiać wiedzę w tym obszarze, jak i tym, którzy dopiero stoją przed wyzwaniami menedżerskimi. Ważne jest to, że dzięki niej wszyscy zainteresowani rozwojem kompetencji kierowniczych otrzymają zbiór inspiracji i praktycznych rozwiązań opartych na solidnych naukowych podstawach i najlepszych praktykach zarządzania, wynikających z bogatych doświadczeń autorów.
Paulina Pazio
dyrektor HR i członek zarządu w globalnej firmie farmaceutycznej. Ekspert w dziedzinie HR i wieloletni dyrektor HR w międzynarodowych firmach
show more

Product details

  • Paperback | 250 pages
  • Poland
  • Polish
  • 8380882458
  • 9788380882454