Przewodnik po sieciach Wi-Fi

Przewodnik po sieciach Wi-Fi

By (author) 

List price: US$24.86

Currently unavailable

We can notify you when this item is back in stock

Add to wishlist

Description

Książka "Przewodnik po sieciach Wi-Fi" to rozszerzone wydanie bestsellerowego przewodnika po sieciach W-Fi. Pozwala przejść do superszybkich sieci standardu G i wdrożyć mechanizm bezpieczeństwa WPA. Prezentuje tanie i łatwe w realizacji projekty sieci Wi-Fi.

Klienci księgarnia Amazon nazwali pierwsze wydanie tej książki najlepszym przewodnikiem po sieciach bezprzewodowych standardu Wi-Fi. Autor - mistrz i ekspert w dziedzinie Wi-Fi - prezentuje obecnie nowe wydanie swojego bestsellera, w którym znajdują się wszystkie potrzebne uzytkownikom informacje na temat sieci Wi-Fi. Książka "Przewodnik po sieciach Wi-Fi" zawiera nie tylko informacje o najnowszych technologiach Wi-Fi, taki jak nowy standard 802.11g, mechanizm bezpieczeństwa WPA (Wireless Protected Access), sieci społeczne i najnowsze technologie ochrony sieci, lecz znacznie, znacznie więcej.

Można się z niej dowiedzieć, jak w oszczędny sposób zainstalować sieć bezprzewowdową w domu lub w biurze oraz zabezpieczyć się przed włamywaczami. Pomaga zbudować tanie i wydajne anteny, konfigurować najlepsze punkty dostępu oraz wskazuje sposoby, jak z pomocą sprzętu Wi-Fi prowadzić monitoring sieci bezprzewodowych oraz korzystać z sieci Wi-Fi w podróży. W książce znajduje się też wiele projektów, które można wykorzystać w celu poprawienia wydajnośći systemu Wi-Fi zainstalowanego w domu lub w biurze.

Dzięki tej książce:

- zaoszczędzisz czas i pieniądze podczas tworzenia sieci Wi-Fi

- nauczysz się konfigurować punkty dostępu i bramy bezprzewodowe oraz z nich korzystać

- dwiesz się, jak konstruować niezawodne, szybkie i bezpieczne systemy Wi-Fi

- poznasz budowę wysokiej wydajności anten i dowiesz się, jak budować e z łatwo dostępnych części

- nauczysz się korzystać z najnowszych standardów Wi-Fi (802.11g) i technik zabezpieczeń (WPA)

- poznasz fundamenty, na których budowane są społeczne sieci bezprzewodowe

Książka przeznaczona jest dla:

- wszystkich, którzy chcą skonfigurować niedużą sieć bezprzewodową w domu lub w biurze

- użtkowników, administratorów i właścicieli sieci, którzy chcą wyeliminować zagrożenia sieci i wykorzystać najnowszy mechanizm bezpieczeństwa o nazwie WPA

- entuzjastów techniki komputerowej, którzy chca poznać szczegółowe zasady działania sieci bezprzewodowych standardu Wi-Fi

Książka "Przewodnik po sieciach Wi-Fi" to biblia dla wszystkich projektujących, zakładających, zabezpieczających i użytkujących bezprzewodowe sieci standardu Wi-Fi.
show more

Product details

  • Paperback | 466 pages
  • 170 x 240 x 23mm
  • NAKOM
  • Poznan, Poland
  • Polish
  • 8389529130
  • 9788389529138