Przedłuż życie swemu psu

Przedłuż życie swemu psu : Geriatria psów

By (author) 

List price: US$9.48

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Możesz przedłużyć życie swemu psu.
Wasza przyjaźń będzie trwała długie lata.
Wszystko zależy od Ciebie.


Na stronach tej książki nie znajdziesz słów "stary pies". Pies najpierw jest młody, potem nieco starszy, a my pomożemy mu żyć długo. Wszystko zależy od nas, naszej wiedzy, zapobiegliwości i zaangażowania.
Książka ta pokazuje, jak właściwie zadbać o naszych czworonożnych przyjaciół w jesieni ich życia. Przydatna będzie zarówno właścicielom psów, jak i lekarzom weterynarii


RECENZJA EKSPERTA:

Żyjemy w czasach, w których coraz więcej jest chętnych do korzystania z przeróżnych sposobów odmładzania i wydaje się, że wręcz „nie wypada” być starym. Niestety, nawet najlepszy chirurg plastyczny nie pomoże, kiedy współpracy odmówią serce, czy stawy. Nie chodzi przecież o to by próbować dokonać niemożliwego i zatrzymywać młodość
w nieskończoność, ale by zestarzeć się tak, aby życie do końca było pełne radości. Nasze psy są w o tyle lepszej sytuacji, że nikt nie myśli o robieniu im liftingu, i tym podobnych kosmetycznych zabiegów. W tych poważniejszych aspektach dotyczących starzenia się, potrzebują jednak naszej pomocy. To, jaka będzie ich starość, naprawdę zależy od nas.
Każdy, kto kocha swojego czworonożnego towarzysza, powinien przeczytać książkę doktora Krzysztofa Anusza pt. „Przedłuż życie swemu psu.” Moim zdaniem nie ma drugiego tak rzetelnie opracowanego poradnika dotyczącego „profilaktyki starości”. Autor nie tylko pokazuje nam jak postępować z naszym przyjacielem-staruszkiem, ale także profesjonalnie, a jednocześnie przystępnie, tłumaczy zjawiska związane z samym procesem starzeniem się psa. Czytelnik dowie się, kiedy jego pies wejdzie w „czwarty wiek” i co należy robić, aby starość nie była dla psa smutnym wyrokiem. Dzięki książce doktora Anusza nauczymy się nie tylko odpowiednio wcześnie zauważać objawy chorobowe, ale także podejmować działania profilaktyczne, aby chorób uniknąć. Szczególnej uwadze czytelnika polecam rozdziały dotyczące żywienia psów, przypominając, że bardzo wiele psich dolegliwości to choroby tła żywieniowego.
Cieszę się, że w ręce miłośników psów trafia tak fachowa i wartościowa pozycja, która z pewnością uczyni szczęśliwszymi wiele psich żyć.

Dorota Sumińska
show more

Product details

  • Paperback | 300 pages
  • 165 x 240 x 16mm
  • GALAKTYKA
  • Łodż, Poland
  • Polish
  • 8389896540
  • 9788389896544