Previs and Brunchhead

Previs and Brunchhead

By (author) 

List price: US$5.99

Currently unavailable

We can notify you when this item is back in stock

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Dy anarkiste vjetra Previs dhe Brunchhead, jetojne se bashku ne nje shtepi te kandidoje-poshte. Brunchhead punon ne nje restorant te ushqimit te shpejte, Previs gjate gjithe dites, njerez te tjere e ben jeten te veshtire. Ju jeni te detyruar njerezit te skuqje derisa ata teproj dhe per te marre ne telashe."show more

Product details

  • Paperback | 74 pages
  • 127 x 203.2 x 4.32mm | 131.54g
  • Createspace
  • United States
  • Albanian
  • black & white illustrations
  • 1507550995
  • 9781507550991