Portables

Portables

4.2 (592 ratings by Goodreads)
By (author)  , By (author) 

List price: US$16.25

Currently unavailable

We can notify you when this item is back in stock

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Celé průmyslové odvětví zásobuje sportovce velkou nabídkou syntetických energetických tyčinek, gelů a nápojů, které slibují podporu maximálního výkonu.
Mnoho sportovců ale zažívá s umělohmotnou stravou plnou sacharidů doslova peklo: bolesti hlavy, střevní nebo žaludeční potíže, problémy s kazivostí zubů. Přestaňme do sebe cpát chemické látky! Nutriční specialista Allen Lim připravuje na vrcholové výkony na mistrovstvích světa nebo olympijských hrách svěřence, kteří považují za důležité, aby se i při výkonu mohli stravovat zdravě a vyváženě.
Sportovce, kteří odmítají umělou chuť běžných sportovních doplňků a rozhašený žaludek. Společně se špičkovým šéfkuchařem Thomasem Biju připravili nový koncept sportovního stravování bez syntetických pokrmů. Knihu plnou receptů využije každý aktivní sportovec, ale i obyčejný člověk, který odchází do divočiny bez hospody v dohledu. Jednoduché a vyvážené pokrmy pro maximální výkon.
show more

Product details

  • Loose-leaf | 288 pages
  • Czech
  • 9788020436054

Rating details

592 ratings
4.2 out of 5 stars
5 44% (259)
4 37% (217)
3 16% (96)
2 3% (17)
1 1% (3)
Book ratings by Goodreads
Goodreads is the world's largest site for readers with over 50 million reviews. We're featuring millions of their reader ratings on our book pages to help you find your new favourite book. Close X