Polska aktywnie

Polska aktywnie

List price: US$20.15

Currently unavailable

We can notify you when this item is back in stock

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Przewodnik, który nie pozwoli Ci usiedzieć w miejscu! Zdziwisz się, ile atrakcji czeka na Ciebie w Twojej okolicy, i to o każdej porze roku. „Polska aktywnie” nie jest typowym przewodnikiem turystycznym. To kompendium wiedzy o miejscach, które gwarantują przyspieszone bicie serca. W książce zostały zgromadzone atrakcje dla osób uciekających od rutyny, poszukujących ciekawych form aktywności, mocnych wrażeń i niecodziennych przeżyć.

Woda jest Twoim żywiołem? Szykuj się na nurkowanie, rafting, narty wodne, kitesurfing i jazdę na wakeboardzie. A może najlepiej czujesz się na suchym lądzie? Sam zdecyduj, czy wolisz wspinaczkę po skałach, paintball, squash, rajdy off-road, czy może zmagania na polu golfowym. Zima mogłaby się dla Ciebie nie kończyć? Wybierz się na stok narciarski, ślizgaj się na bojerach i ścigaj się na skuterach śnieżnych. Lubisz bujać w obłokach? Skok na bungee, lot balonem i paralotniarstwo to wyzwania dla naprawdę odważnych.

Zobacz, na co naprawdę Cię stać! Skacz, fruwaj, zejdź pod wodę. Sprawdź, jak radzisz sobie z nowymi wyzwaniami. Skorzystaj z naszych pomysłów i ruszaj w Polskę.

W książce m.in.:

* wstęp z omówieniem podstawowych zasad bezpieczeństwa dotyczących konkretnych form aktywności
* podział form aktywności według czterech kategorii: ziemia, powietrze, woda oraz śnieg i mróz
* przeglądowa mapa samochodowa Polski w skali 1:1 400 000
* mapy wszystkich województw z wyróżnieniem miejscowości z atrakcjami dla aktywnych
* mnóstwo zdjęć
* słowniczek terminów
show more

Out of ideas for the holidays?

Visit our Gift Guides and find our recommendations on what to get friends and family during the holiday season. Shop now .

Product details

  • Paperback | 400 pages
  • 150 x 240 x 20mm | 680g
  • Warszawa, Poland
  • Polish
  • 836144419X
  • 9788361444190