Piekielnie dobra książka o sprzedaży

Piekielnie dobra książka o sprzedaży : 16 żelaznych zasad osiągania sukcesu w sprzedaży

By (author) 

List price: US$6.68

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Istnieją niezliczone książki poświęcone sprzedaży. Ich autorzy utrzymują, że zdradzają czytelnikom sekrety tego, jak być wspaniałym sprzedawcą. Wiele z nich zawiera przydatne pomysły i porady. Nie ma jednak znaczenia, ile asów sprzedawca kryje w rękawie, jeśli w swoim arsenale nie posiada on najważniejszej broni: motywacji do tego, by wyjść w świat i sprzedawać!
Choć retoryczne sztuczki i różne fortele czasem okazują się skuteczne, nie one decydują o tym, czy jakiś sprzedawca jest świetny. Najważniejsze są ciężka praca, motywacja wewnętrzna i optymizm. Brutalna prawda jest taka, że nie istnieje żaden wielki sekret gwarantujący osiąganie sukcesów w sprzedaży. W rzeczywistości jest to o wiele prostsze: to zmotywowani, zorientowani na cel i tryskający pozytywną energią ludzie sprzedają najwięcej.
Na szczęście nawet jeśli myślisz, że nie posiadasz tych kluczowych cech, przy odpowiedniej pomocy możesz je w sobie wykształcić. Możesz nauczyć się, jak wykrzesać z siebie entuzjazm potrzebny do działania. Możesz rozwinąć w sobie przyjazne, pozytywne nastawienie. Piekielnie dobra książka o sprzedaży pokaże ci, jak tego dokonać. Dowiesz się z niej również, jak wytyczyć sobie cele oraz stworzyć plan działania, który pomoże ci skoncentrować się na ich realizacji i nie zboczyć z drogi wiodącej do sukcesu.

W książce tej znajdziesz mądre, praktyczne porady dotyczące tego, jak:

* być zmotywowanym — dziś, jutro i w przyszłości;
* wytyczyć sobie długoterminowe cele, które pobudzą cię do walki;
* napisać plan działania obejmujący twoje życie, karierę i pracę;
* stworzyć pozytywną wizję samego siebie;
* być ekspertem, doradcą i źródłem informacji dla swoich klientów;
* robić więcej, niż się od ciebie oczekuje;
* wciąż poszerzać swoją wiedzę i ćwiczyć;
* tworzyć i sprzedawać wartość, a nie tylko sam produkt czy niską cenę;
* być wytrwałym, ale nie natrętnym;
* poznać na wylot swoich klientów;
* pokochać to, czym zajmujesz się na co dzień!

W tej książce nie zajmuję się sztuką zdobywania klientów, zawierania transakcji, gromadzenia referencji czy prowadzenia prezentacji. Istnieją tysiące poradników mówiących właśnie o tym. Choć wspomniane umiejętności są bardzo ważne, bez właściwego nastawienia i motywacji okazują się praktycznie bezużyteczne. Piekielnie dobra książka o sprzedaży to jedyny w swoim rodzaju przewodnik traktujący o tym, co powinieneś robić, by wciąż osiągać prawdziwe sukcesy w sprzedaży.
show more

Product details

  • Book | 190 pages
  • 144 x 204 x 18mm
  • MT Biznes
  • Warszawa, Poland
  • Polish
  • 9788388970443