Perendia Eshte Nje Arush Surprise Pashkeve

Perendia Eshte Nje Arush Surprise Pashkeve

By (author) 

List price: US$5.99

Currently unavailable

We can notify you when this item is back in stock

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Perendia e ben Ariun ne Qiell per ligjin dhe rendin. Vetem para Pashkeve, ngjarje te cuditshme te filloje per te terhequr vemendjen e tij. Me shume ai ndjek gjurmet te jene ngjarjet me misterioze."show more

Product details

  • Paperback | 72 pages
  • 127 x 203.2 x 4.06mm | 127.01g
  • Createspace
  • United States
  • Albanian
  • black & white illustrations
  • 1508534837
  • 9781508534839