Ne Dy Hapesira

Ne Dy Hapesira : Poezi

By (author) 

Free delivery worldwide

Available. Dispatched from the UK in 3 business days
When will my order arrive?

Description

Dy hapesira. Nje jete! Nje udhe e gjate emigranti ne kerkim te lirise, dinjitetit, shpreses, endrres per te qene i plotesuar si njeri, si qytetar dhe nje mall qe e rremben shpirtin dhe e con ne vendin e lindjes! Qenia ne dy hapesira eshte nje realitet qe ne vetvete ka drame por edhe dridhje shpirti qe bart poezi qe nuk shter kurre."
show more

Product details

  • Paperback | 130 pages
  • 152.4 x 228.6 x 7.37mm | 249.47g
  • Createspace
  • United States
  • Albanian
  • black & white illustrations
  • 1508491585
  • 9781508491583
  • 1,919,010