Mnich, który sprzedał swoje Ferrari

Mnich, który sprzedał swoje Ferrari

By (author) 

List price: US$4.38

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

PONAD MILION SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY NA ŚWIECIE !!!

MNICH, KTÓRY SPRZEDAŁ SWOJE FERRARI to opowieść o wziętym adwokacie, którego tryb życia doprowadza do ciężkiego zawału na sali sądowej. Poważna choroba zmusza go do poszukiwania odpowiedzi na fundamentalne pytania, dotyczące istoty życia. W nadziei na odnalezienie szczęścia wyrusza on w niezwykłą podróż ku źródłom prastarej kultury. Tu odkrywa i poznaje filozoficzny, a zarazem praktyczny system, zdolny wyswobodzić ukryte siły umysłu, ciała i ducha, uczy się żyć z większą pasją, zrozumieniem sensu życia i spokojem ducha. Błyskotliwie łącząc ponadczasową mądrość Wschodu z nastawionymi na sukces pryncypiami Zachodu, opowieść ta inspiruje i krok po kroku objaśnia sposoby na życie pełne, cechujące się odwagą, radością i wewnętrzną harmonią.

Robin Sharma jest powszechnie uznanym ekspertem w dziedzinie technik przywódczych oraz samodoskonalenia. Jest autorem siedmiu światowych bestsellerów, a równocześnie dyrektorem Sharma Leadership International, renomowanej szkoły nauk psychologiczno-socjologicznych.

Opowieść o przemianie wewnętrznej, spełnianiu marzeń i poznawaniu własnego przeznaczenia

„Porywająca historia, która uczy i bawi”.
Paulo Coehlo

„Ta lektura to fascynująca i zabawna przygoda… ścieżka usłana perłami wiedzy, które są w stanie wzbogacić życie każdego z nas i skierować je na nowe tory.”
Brian Tracy, autor „Maksimum sukcesu”

„Kiedy uskrzydla cię jakiś wielki cel, niezwykły plan, twoje myśli przełamują wszelkie granice; twój umysł przekracza bariery, świadomość rozszerza się na wszystkie strony i okazuje się, że znajdujesz się w nowym, wspaniałym świecie.”
„Każdy jest inny. Jedna z fundamentalnych zasad jogina Ramana było to, że prawdziwie oświeceni ludzie nigdy nie powinni pragnąć upodobnić się do innych.”
(fragmenty książki)
show more

Product details

  • Paperback | 175 pages
  • 170 x 240 x 10mm
  • Łodż, Poland
  • Polish
  • 8389896192
  • 9788389896193