Metallica So whot

Metallica So whot

By (author) 

List price: US$16.40

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Od samego początku w latach 80. jako młodzi, fascynujący, nieokrzesani, głoni i nikomu nieznani, aż do ostatniego, sprzedającego się w milionach kopii albumu St.Anger (zawierającego utwór tytułowy, zwycięzcę Grammy 2004), Metallica zyskała reputację jednej z najbardziej uznanych i mocno grających kapel wszech czasów. Bazując na materiałach stworzonych z mylą o ich oficjalnym magazynie fan-klubowym o tym samym tytule, ''So What!: Dobrzy, wciekli i brzydcy'' to wyjątkowy album pamiątkowy Metalliki. Zawiera zapisy niepublikowanych dyskusji przy okrągłym stole, fragmenty z dzienników, i osobiste komentarze nabazgrane tu i ówdzie przez członków zespołu - jak również raporty z festiwali, odpowiedzi zespołu na pytania fanów, i około tysiąca rzadkich zdjęć - So What! odkrywa wiele kamieni milowych i wspomnień najdłużej istniejącego i najbardziej znanego zespołu metalowego wiata. Książka ta pokazuje też szczerze ciemniejsze dni Metalliki: poszukiwania nowego basisty, szczegóły kuracji odwykowej wokalisty/gitarzysty Jamesa Hetfielda, i notatki spisane podczas ich przeciągającej się przerwy w działalnoci od 1999 do 2002. Jako jedyna kompletna i w pełni autoryzowana książka w swoim rodzaju, So What! oferuje rzeszom fanów Metalliki uniwersalną przepustkę do zespołu, na scenę, za kulisy a nawet więcej.

Założona w 1981 na przedmieciach Los Angeles przez Jamesa Hetfielda i perkusistę Larsa Ulricha, dzi METALLICA składa się z Hetfielda, Ulricha, gitarzysty Hammetta i basisty Roberta Trujillo.

STEFFAN CHIRAZI po raz pierwszy spotkał Metallikę w 1984 jako siedemnastoletni dziennikarz rockowy. Obecnie, po dwudziestu latach, jest on redaktorem naczelnym magazynu So What!. Metallica i Chirazi mieszkają w San Francisco.

Jesienią 1993, Metallica włanie skończyła trasę, na którą składały się 302 koncerty, i sprzedała 15 milionów egzemplarzy ''Czarnego'' albumu na całym wiecie. Nadszedł wtedy czas, tak zdecydowała Metallica, żeby przemówić bezporednio do fanów poprzez swoje własne publikacje powięcone całkowicie nieocenzurowanemu wglądowi w zespół. Z początkiem 1994 zaczęli wydawać magazyn So What! przeznaczony wyłącznie dla członków ich fan klubu. Dziesięć lat później, magazyn ten pozostaje jedynym drukowanym medium, gdzie można spotkać i blisko poznać Metallikę.

''So What!: Dobrzy, wciekli i brzydcy'', pierwsza oficjalna ilustrowana kronika Metalliki korzystając z ogromnych zasobów archiwalnych magazynu staje się niemalże encyklopedią dla wszystkich fanów Metalliki.
show more

Product details

  • Hardback | 270 pages
  • 220 x 280 x 10mm
  • KAGRA
  • Poznan, Poland
  • Polish
  • 8387598542
  • 9788387598549