Informatyka gospodarcza tom 1-4 Pakiet + futeral

Informatyka gospodarcza tom 1-4 Pakiet + futeral

List price: US$202.35

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Czterotomowe dzieło o zastosowaniach gospodarczych informatyki, ale nie tylko w obszarze zarządzania, lecz szerzej – jako narzędzie wsparcia aktywności gospodarczej. Stanowi kompendium podstawowej wiedzy zarówno dla menedżerów rozważających różny zakres stosowania informatyki, jak i dla studentów, którzy na rozmaitych uczelniach, zdobywając zawód i specjalizację, powinni być przygotowywani do świadomego posługiwania się systemami informatycznymi oraz formułowania wobec nich swoich wymagań. Dzieło jest podzielone na cztery tomy.
Tom 1
Część pierwsza to wprowadzenie składające się z pięciu tekstów mówiących o wartościach, które niesie informatyka lub które są z nią związane. W drugiej części omówiono podstawy teoretyczne informatyki.
Ilość stron: 592

Tom 2
W części pierwszej pokazano, jak powinien powstawać system informatyczny, aby stał się użytecznym narzędziem, oraz jak skomplikowany to proces, wymagający zarówno wiedzy o oczekiwaniach, planowaniu i zarządzaniu wykonaniem, jak i starannego wdrożenia, a na koniec oceny stopnia osiągnięcia zamierzonych korzyści. W części drugiej przedstawiono panoramę typowych zastosowań informatyki w przedsiębiorstwie.
Ilość stron: 688

Tom 3
W części pierwszej zaprezentowano wybrane zastosowania specjalistyczne, natomiast w części drugiej tego tomu nawiązano do jednego z najważniejszych obecnie kierunków w zarządzaniu, pokazując, jak informatyka wspiera zarządzanie wiedzą.
Ilość stron: 696

Tom 4
Część pierwsza jest poświęcona najprężniej rozwijającej się dziedzinie informatyki – wykorzystywaniu Internetu, natomiast w drugiej pokazano, w jakich aspektach należy zarządzać przedsięwzięciami informatycznymi. Tom czwarty zamyka część trzecia, na którą składają się trzy eseje na temat perspektyw informatyki: problemów teoretycznych, trendów technicznych i rozwoju zastosowań.
Ilość stron: 672
show more

Out of ideas for the holidays?

Visit our Gift Guides and find our recommendations on what to get friends and family during the holiday season. Shop now .

Product details

  • Hardback
  • 170 x 245 x 1mm | 5,150g
  • Warszawa, Poland
  • Polish
  • 8325521600
  • 9788325521608