Gruaja Me Doreza Te Zeza

Gruaja Me Doreza Te Zeza

By (author) 

List price: US$8.99

Currently unavailable

We can notify you when this item is back in stock

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Zhdukja misterioze e nje vrases kontrate paraprake therret sherbimin sekret francez ne Paris. Udhehequr nga Agjenti Rouge, ky rast eshte nen hetime. Vetem e dhene eshte nje doreze te zeze, e cila eshte gjetur ne nje valixhe te zbrazet. Me shume ju te shqyrtuar, me e rrezikshme eshte ajo. Gjurmet te cojne ato ne Berlin, Moske, Dublin dhe Nju Jork. Gruaja me doreza te zeza, i quajtur nga hetuesit gjithashtu Lady Bittersweet, por duket se per ta qe te jete gjithmone nje hap perpara. Mbi te gjitha, ajo ka ate ne per Agjenti Rouge, ata te angazhuar ne nje loje vrases."
show more

Product details

  • Paperback | 202 pages
  • 127 x 203.2 x 11.68mm | 281.23g
  • Createspace
  • United States
  • Albanian
  • black & white illustrations
  • 1508743320
  • 9781508743323