Francuski dla poczatkujacych

Francuski dla poczatkujacych

List price: US$29.33

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Pakiet Francuski dla początkujących
Praktyczne rozmówki, słówka i zwroty, gramatyka z ćwiczeniami

- zestaw trzech kursów dla początkujących
- 2000 najważniejszych słów i zwrotów
- ponad 300 minut nagrań po polsku i francusku - rodowici Francuzi
- łatwe dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami
- przystępnie obja?niona gramatyka z ćwiczeniami
- w drukowanych podręcznikach: pełny zapis nagrań i zadania z odpowiedziami
+ dodatkowe rozdziały: Praca oraz Handel i biznes

Pakiet Francuski dla początkujących przeznaczony jest dla osób rozpoczynających naukę oraz wszystkich, którzy chcą szybko przypomnieć sobie podstawy tego języka i przygotować się do podróży. Z Audio Kursem osłuchasz się z brzmieniem języka francuskiego i nauczysz się porozumiewać w typowych sytuacjach. Praktyczne ćwiczenia sprawią, że opanujesz słownictwo i przyswoisz zasady gramatyczne. Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!
Podręczniki zawierają pełne teksty wszystkich nagrań, tłumaczenia, ćwiczenia oraz wzory odmian czasowników. Płyt można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

Francuski Kurs podstawowy Uczy 1000 najważniejszych słów i zwrotów oraz dialogów niezbędnych na co dzień. 11 lekcji (ponad 70 min. nagrań), m.in. przedstawianie się, pytanie o drogę, podróżowanie, zakupy, nagłe zdarzenia.

Francuski Gramatyka - zbiór zasad umożliwiających poprawne budowanie wypowiedzi. Zaletą kursu są przystępnie obja?nione reguły oraz liczne, przetłumaczone na język polski, przykłady. 20 lekcji (143 min. nagrań), m.in. rodzajniki, zaimki, odmiana czasowników regularnych i nieregularnych, czasy przeszłe i przyszłe, tryb warunkowy i inne.

Francuski Na wakacje - dla wyjeżdżających do Francji w celach turystycznych. Dialogi prezentują różne sytuacje: kupowanie biletu, rezerwowanie noclegu, odprawę bagażową. W skład kursu wchodzi 16 lekcji - 73 minuty nagrań rodowitych Francuzów.

Specjalnie przygotowana, piąta płyta zawiera ponad 305 minut nagrań w formacie mp3 - do słuchania w domu, w samochodzie, w drodze do pracy lub szkoły, w podróży - oraz specjalny dodatek: rozdziały z kursu Niezbędne zwroty i wyrażenia - Praca, Handel i biznes, zwroty niezbędne w swobodnej konwersacji.

cena 59,90 zł
więcej informacji www.jezykiobce.pl
show more

Out of ideas for the holidays?

Visit our Gift Guides and find our recommendations on what to get friends and family during the holiday season. Shop now .

Product details

  • Paperback | 112 pages
  • 120 x 160 x 20mm | 340g
  • Warszawa, Poland
  • French, Polish
  • 8360415668
  • 9788360415665