Francuski dla poczatkujacych

Francuski dla poczatkujacych

List price: US$32.19

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Pakiet Francuski dla początkujących
Praktyczne rozmówki, słówka i zwroty, gramatyka z ćwiczeniami

- zestaw trzech kursów dla początkujących
- 2000 najważniejszych słów i zwrotów
- ponad 300 minut nagrań po polsku i francusku - rodowici Francuzi
- łatwe dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami
- przystępnie obja?niona gramatyka z ćwiczeniami
- w drukowanych podręcznikach: pełny zapis nagrań i zadania z odpowiedziami
+ dodatkowe rozdziały: Praca oraz Handel i biznes

Pakiet Francuski dla początkujących przeznaczony jest dla osób rozpoczynających naukę oraz wszystkich, którzy chcą szybko przypomnieć sobie podstawy tego języka i przygotować się do podróży. Z Audio Kursem osłuchasz się z brzmieniem języka francuskiego i nauczysz się porozumiewać w typowych sytuacjach. Praktyczne ćwiczenia sprawią, że opanujesz słownictwo i przyswoisz zasady gramatyczne. Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!
Podręczniki zawierają pełne teksty wszystkich nagrań, tłumaczenia, ćwiczenia oraz wzory odmian czasowników. Płyt można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

Francuski Kurs podstawowy Uczy 1000 najważniejszych słów i zwrotów oraz dialogów niezbędnych na co dzień. 11 lekcji (ponad 70 min. nagrań), m.in. przedstawianie się, pytanie o drogę, podróżowanie, zakupy, nagłe zdarzenia.

Francuski Gramatyka - zbiór zasad umożliwiających poprawne budowanie wypowiedzi. Zaletą kursu są przystępnie obja?nione reguły oraz liczne, przetłumaczone na język polski, przykłady. 20 lekcji (143 min. nagrań), m.in. rodzajniki, zaimki, odmiana czasowników regularnych i nieregularnych, czasy przeszłe i przyszłe, tryb warunkowy i inne.

Francuski Na wakacje - dla wyjeżdżających do Francji w celach turystycznych. Dialogi prezentują różne sytuacje: kupowanie biletu, rezerwowanie noclegu, odprawę bagażową. W skład kursu wchodzi 16 lekcji - 73 minuty nagrań rodowitych Francuzów.

Specjalnie przygotowana, piąta płyta zawiera ponad 305 minut nagrań w formacie mp3 - do słuchania w domu, w samochodzie, w drodze do pracy lub szkoły, w podróży - oraz specjalny dodatek: rozdziały z kursu Niezbędne zwroty i wyrażenia - Praca, Handel i biznes, zwroty niezbędne w swobodnej konwersacji.

cena 59,90 zł
więcej informacji www.jezykiobce.pl
show more

Product details

  • Paperback | 112 pages
  • 120 x 160 x 20mm | 340g
  • Edgard
  • Warszawa, Poland
  • French, Polish
  • 8360415668
  • 9788360415665