Fjalekryq Skandinav

Fjalekryq Skandinav

By (author) 

Free delivery worldwide

Available. Dispatched from the UK in 3 business days
When will my order arrive?

Description

Liber me fjalekryqet me te pelqyera te stilit skandinav, me fotografi te te famshmeve, emrat e te cileve duhet t'i zbuloni gjate plotesimit. Ne kete lloj fjalekryqi, qe eshte me i perhapuri ne gazetat shqipe, sidomos ne Kosove, definicionet nuk ndodhen ne liste por ne katroret me shigjete brenda fjalekryqit, qe eshte me praktike. Pyetjet jane te lehta dhe te drejtperdrejta, jo te paraqitura ne menyre enigme secila. Ky botim me 136 faqe, permban 134 faqe te plota me fjalekryqe. Keto fjalekryqe te zgjedhura ishin nder me te shiturit ne Kosove, ne gazeten ZeRI dhe revisten 100 SKANDI."show more

Product details

  • Paperback | 134 pages
  • 152 x 229 x 8mm | 204g
  • Createspace
  • United States
  • Albanian
  • black & white illustrations
  • 151471969X
  • 9781514719695