Fantasy komiks tom 2

Fantasy komiks tom 2

4 (3 ratings by Goodreads)

List price: US$9.79

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Drugi tom nowej, comiesięcznej antologii komiksów fantasy. Każdy tom zawiera trzy albumy z różnych serii autorstwa znanych twórców zachodnioeuropejskich, a także humorystyczne stripy, artykuły i informacje o autorach.
W tym tomie Fantasy Komiks kolejne części serii:
Rozbitkowie z Ythaq – Cykl ze scenariuszem sławnego Christophe’a Arlestona, twórcy komiksów Lanfeust z Troy, Lanfeust w kosmosie i Trolle z Troy. Rysunki: Adrien Floch.
Na nieznanej planecie dochodzi do katastrofy ziemskiego statku międzygwiezdnego. Rozbitkowie ruszają przez świat pełen magii, potworów i wrogich ras. Będą musieli znaleźć sposób na skontaktowanie się z ziemską flotą kosmiczną.
Lasy Opalu – Seria napisana przez Christophe’a Arlestona, a zilustrowana przez Philippe’a Pelleta.
Leśny świat Opal znajduje się pod rządami okrutnych kapłanów. Ale istnieje przepowiednia, że ich tyranię złamie młody potomek dawnego heretyckiego wieszcza. Być może jest nim wieśniak Darko – i dlatego w pogoń za nim ruszają siepacze kapłanów. Ale na szczęście chłopak ma potężnych sprzymierzeńców.
Oraz pierwsza część nowej serii Samuraj – Japonia epoki samurajów to kraina wojen i mrocznych tajemnic. Możnowładca Akuma odnajduje grobowiec Trzynastego Wróżbity. Dzięki bijącej z niego mocy zamierza zdetronizować cesarza. Sprzeciwić mu się może tylko wędrowny mistrz miecz Takeo i dziewczynka, której udało się rozwiązać magiczną łamigłówkę.
Stripy humorystyczne:
Brzdące z Troy – zabawne historyjki o dzieciństwie Lanfeusta, bohatera serii Lanfeust z Troy.
Gobliny – krótkie opowieści o złośliwych i głupawych potworkach.
Heroic Pizza – nowa seria humorystyczna. Jeśli dostarczasz pizzę czarownicom i potworom, musisz być prawdziwym bohaterem!
show more

Product details

  • Paperback | 170 pages
  • 170 x 260 x 7mm | 270g
  • EGMONT
  • Warszawa, Poland
  • Polish
  • 8323737592
  • 9788323737599

Rating details

3 ratings
4 out of 5 stars
5 33% (1)
4 33% (1)
3 33% (1)
2 0% (0)
1 0% (0)
Book ratings by Goodreads
Goodreads is the world's largest site for readers with over 50 million reviews. We're featuring millions of their reader ratings on our book pages to help you find your new favourite book. Close X