Fantasy Komiks tom 4 Magia Potwory Przygoda Humor

Fantasy Komiks tom 4 Magia Potwory Przygoda Humor

5 (1 rating by Goodreads)

List price: US$9.74

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Kolejny tom comiesięcznej antologii komiksów fantasy. Każdy tom antologii zawiera trzy albumy z różnych serii autorstwa znanych twórców zachodnioeuropejskich, a także humorystyczne stripy.

W tym tomie Fantasy komiks:
Kontynuacje trzech serii:
Legenda tom 3 – Cykl napisany i zilustrowany przez Swolfsa, twórcę bestsellera Książę nocy.
W średniowiecznej Europie leży małe księstwo. Przed laty jego tron przejął uzurpator Matthias, ale prawdziwym władcą państwa jest jego doradca – mroczny mag Shaggan. Boją się tylko jednego: że mieszkający pośród zbójów prawowity spadkobierca może domagać się swego dziedzictwa. Dlatego zwołują wojska wasali i ruszają przeciw ukrywającym się w lasach banitom.
Samuraj tom 3 – Cykl ze scenariuszem znanego francuskiego pisarza Jean-Françoisa Di Georgio i rysunkami Frédérica Geneta.
W Japonii epoki samurajów dochodzi do rebelii możnowładcy Akumy, który dzięki pomocy ducha legendarnego maga Trzynastego Wróżbity chce zdobyć koronę cesarską. Brakuje mu tylko jednego elementu do dokończenia swego planu – musi odnaleźć dziewczynkę Natsumi, która w jakiś sposób związana jest z Wróżbitą. Ale dzieckiem opiekuje się wierny cesarzowi mistrz miecza Takeo. Razem odnajdują starego przeora klasztoru Dogena, który ma ich doprowadzić do kryjówki Akumy. Zamierzają zabić albo możnego, albo ducha Wróżbity.
Lasy Opalu tom 3 – Seria napisana przez Christophe’a Arlestona, a zilustrowana przez Philippe’a Pelleta.
W świecie Opal krwawe rządy sprawuje warstwa fałszywych kapłanów. Być może zdoła ich pokonać młodzieniec z przepowiedni, Darko, ale wraz ze swymi przyjaciółmi musi odnaleźć miejsce wygnania dobrych Tytanów Światła. Udało się im już zdobyć starożytny heretycki manuskrypt, opisujący Tytanów, a także zyskać pomoc nowych sojuszników, przede wszystkim wojowniczej paladynki Tary. Teraz wyruszają na wschód, by odszukać Tytanów. Ale wojska kapłanów ciągle depczą im po piętach.
Stripy humorystyczne:
Brzdące z Troy – zabawne historyjki o pełnym przygód dzieciństwie niezbyt rozgarniętego Lanfeusta, bohatera serii Lanfeust z Troy.
Gobliny – krótkie opowieści o złośliwych i głupawych stworach, które mają wielkie marzenie: chcą zostać bohaterami z legend.
Heroic Pizza – także w światach fantasy wszyscy lubią pizzę. A jej dostawcy mogą być pewni, że przeżyją pełne magii przygody.
Oraz:

Baśnie naszych czasów – artykuł o serii fantasy Baśnie, rozgrywającej się w równolegle w Nowym Jorku i w wielu światach legend i baśni.
show more

Product details

  • Paperback | 162 pages
  • 170 x 260 x 8mm | 260g
  • EGMONT
  • Warszawa, Poland
  • Polish
  • 8323737657
  • 9788323737650

Rating details

1 ratings
5 out of 5 stars
5 100% (1)
4 0% (0)
3 0% (0)
2 0% (0)
1 0% (0)
Book ratings by Goodreads
Goodreads is the world's largest site for readers with over 50 million reviews. We're featuring millions of their reader ratings on our book pages to help you find your new favourite book. Close X