Dr. Horrible Sex, Gjak Dhe Heavy Metal 2

Dr. Horrible Sex, Gjak Dhe Heavy Metal 2

By (author) 

List price: US$5.99

Currently unavailable

We can notify you when this item is back in stock

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Pjesa e peste e Dr. Horrible. Dr Horrible eshte rrembyer. Ne nje laborator te nendheshme, eshte per Qeverine e SHBA nje dizajn ushtar hibrid, keshtu qe afrimin e Luftes III Boterore mund te merret. Pasi ai arriti te ike nga laboratori i pare, Ai vazhdon punen e tij ne Alaska. Si dhe prototip i pare eshte perfunduar, cdo gje del jashte kontrollit. Ky liber eshte vetem per te rriturit. Historia ne liber eshte imagjinar. Permban dhunen, seksin dhe drogen."show more

Product details

  • Paperback | 72 pages
  • 152.4 x 228.6 x 4.32mm | 158.76g
  • Createspace
  • United States
  • Albanian
  • black & white illustrations
  • 1507765606
  • 9781507765609