Dr. Horrible Anal, Oral, Pavaresisht Kryesor Pergjakshme Sex 2

Dr. Horrible Anal, Oral, Pavaresisht Kryesor Pergjakshme Sex 2

By (author) 

List price: US$5.98

Currently unavailable

We can notify you when this item is back in stock

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Pjesa e gjashte e serise Dr. tmerrshme. Pasi trupat e dy agjenteve te FBI u gjeten ne pyll eshte aplikuar si Dr. tmerrshme, nje agjent te ri. Gjurmet te cojne ata ne CIA. Nepermjet kembengulje te saj, ajo siguron nje vend Arrestimet e tmerrshme ne nje njesi te vecante, Dr. ne Alaske. Ky liber eshte vetem per te rriturit. Historia ne liber eshte imagjinar. Permban dhunen, seksin dhe drogen."
show more

Product details

  • Paperback | 72 pages
  • 152.4 x 228.6 x 4.32mm | 158.76g
  • Createspace
  • United States
  • Albanian
  • black & white illustrations
  • 1508630186
  • 9781508630180