Czarowanie slowem 4 Podrecznik z cwiczeniami Czesc 1-5

Czarowanie slowem 4 Podrecznik z cwiczeniami Czesc 1-5

List price: US$31.99

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Nr aprobaty MEN: 561/1/2012

Podręcznik łączy treści z zakresu kształcenia literackiego, kulturowego i językowego z bogatym zestawem ćwiczeń. Daje to wygodę użytkowania, a także ułatwia organizację pracy na lekcji.

Podręcznik dla klasy 4 został podzielony na 5 cienkich i lekkich części (średnia objętość 80–100 stron). Dzięki temu tornister ucznia jest lżejszy, a jemu samemu łatwiej przychodzi pokonanie progu między trzecią a czwartą klasą. Struktura podręcznika pozwala na kontynuowanie modelu pracy, do jakiego dziecko przyzwyczaiło się w klasach 1–3, co jest szczególnie ważne zwłaszcza w przypadku uczniów młodszych lub słabszych.

Czarowanie słowem to podręcznik wygodny i przyjazny dla odbiorcy, także dzięki jasnej, przejrzystej szacie graficznej. Zawiera wiele nowszych tekstów z literatury, dostosowanych do poziomu uczniów i poruszających bliskie im tematy, co stanowi zachętę do czytania. Liczne pytania i ćwiczenia o zróżnicowanym poziomie trudności ułatwiają indywidualizację nauczania.

Zgodnie z wymaganiami nowej podstawy programowej podręcznik rozwija twórcze umiejętności uczniów, służy także doskonaleniu sprawności komunikacyjnych, przede wszystkim w zakresie mówienia, pisania, czytania i odbioru tekstów kultury. Autorki położyły nacisk m.in. na dłuższe formy wypowiedzi, takie jak opis, opowiadanie, opowiadanie z dialogiem, pamiętnik, notatka. W podręczniku znalazło się dużo związanych z nimi ćwiczeń redakcyjnych oraz ćwiczeń na wzbogacanie słownictwa.
show more

Product details

  • Paperback
  • 200 x 260 x 23mm | 1,150g
  • Warszawa, Poland
  • Polish
  • 1. Auflage.
  • 8302128503
  • 9788302128509

Looking for beautiful books?

Visit our Beautiful Books page and find lovely books for kids, photography lovers and more. Shop now .