Cień Nocy / Blask Nocy

Cień Nocy / Blask Nocy : Pakiet

By (author) 

List price: US$12.40

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Bestsellerowa seria sprzedana do 27 krajów
Rozdarta pomiędzy dwoma chłopakami, zbuntowana przeciwko swemu przeznaczeniu dziewczyna nocą zmienia się w piękną i groźną Strażniczkę swojej rasy.

Cień Nocy
Calla od zawsze znała swoje przeznaczenie, które wkrótce ma się wypełnić. W osiemnaste urodziny zwiążesię Renem, władczym i seksownym przywódcą innego klanu. Razem z nim będzie walczyć, rządzić i strzec świętych miejsc dla potężnych czarowników, mistrzów i panów życia i śmierci młodych Strażników. Dla Opiekunów, którzy okrutnie karzą za każdy sprzeciw.
Ale Calla łamie prawo swoich panów, ratując pięknego tajemniczego chłopca zaatakowanego przez niedźwiedzia.
Wtedy w dziewczynie rodzi się bunt przeciwko przeznaczeniu, tradycji i nakazom świata, w którym żyje. Rozdarta między obowiązkiem i posłuszeństwem a uczuciem – musi wybierać. Wybierając miłość, może stracić wszystko, nawet własne życie.
Czy zakazana miłość warta jest ostatecznego poświęcenia?

Blask Nocy
Uwięziona przez zaciekłych wrogów Calla jest przekonana, że to koniec. Ale dostaje szansę zniszczenia swoich dawnych mistrzów, potężnych czarowników – panów życia i śmierci młodych Strażników. Wtedy uratuje swój klan i uwolni Rena. Tylko czy Ren jest tego wart? I czy ukochany Shay stanie u jej boku, nawet jeśli zwątpi w jej uczucie?
Calla sama musi zdecydować, która bitwa jest godna walki i ile prób zniesie prawdziwa miłość.
show more

Product details

  • Paperback | 760 pages
  • 130 x 205 x 50mm
  • Warszawa, Poland
  • Polish
  • 9788324142781