Boskie Oblicze

Boskie Oblicze

4.2 (5 ratings by Goodreads)
By (author) 

List price: US$14.46

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Paul Badde - renomowany pisarz i rzymski korespondent dziennika "Die Welt" - w swojej najnowszej książce pt.: "Boskie Oblicze. Całun z Manoppello" ; twierdzi, że odnalazł w Abruzji na włoskim wybrzeżu Adriatyku tajemnicze płótno - autoportret Jezusa Chrystusa. Jest to słynna Chusta Świętej Weroniki - jedna z najstarszych relikwii chrześcijaństwa. Tradycja i nauka zgodnie twierdzą, że ten wizerunek nie jest dziełem człowieka.

W swej pasjonującej książce Paul Badde, prowadząc nas do Rzymu i Jerozolimy, do tajnych skarbców Watykanu, tropi z detektywistyczną pasją wszystkie zachowane ślady, jakie wiążą się z liczącymi dwa tysiące lat dziejami Boskiego Oblicza z Manoppello, a badania naukowe potwierdzają całkowitą zgodność tego wizerunku z Całunem Turyńskim.

Fragmenty recenzji:

Opisując swoje poszukiwania zaginionej relikwii Badde stworzył kryminał w stylu Dana Browna, który czyta się jednym tchem.
DER SPIEGEL

Wyniki prowadzonych przez Paula Badde poszukiwań przekraczają granice naszej wyobraźni.
BILD

To najbardziej niezwykła książka, jaką kiedykolwiek przeczytałem. Mogę tylko zaprosić wszystkich, by wyruszyli w tę pasjonująca podróż w krainę cudów, niewyjaśnionych zjawisk i poszukiwań.
Ludwig Waldmüller, RADIO WATYKAN
show more

Product details

  • Paperback | 336 pages
  • Radom, Poland
  • Polish
  • 1. Auflage.
  • 8389862689
  • 9788389862686

Rating details

5 ratings
4.2 out of 5 stars
5 20% (1)
4 80% (4)
3 0% (0)
2 0% (0)
1 0% (0)
Book ratings by Goodreads
Goodreads is the world's largest site for readers with over 50 million reviews. We're featuring millions of their reader ratings on our book pages to help you find your new favourite book. Close X