Bibzi Clown Gjak Dhe Vdekja

Bibzi Clown Gjak Dhe Vdekja

By (author) 

List price: US$5.99

Currently unavailable

We can notify you when this item is back in stock

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Bibzi e kthimit gaztor. FBI intensifikuar kerkimin per vrasesin serial. Nje gjueti e eger ne te gjithe SHBA fillon deri sa ata mund te bejne ate perfundimisht. Ky liber eshte vetem per te rriturit."
show more

Product details

  • Paperback | 74 pages
  • 127 x 203.2 x 4.32mm | 131.54g
  • United States
  • Albanian
  • black & white illustrations
  • 1508452504
  • 9781508452508