12 nejmenších pohádek

12 nejmenších pohádek

3.66 (6 ratings by Goodreads)

Currently unavailable

Add to wishlist

AbeBooks may have this title (opens in new window).

Try AbeBooks

Description

Klasické pohádky (O červené Karkulce, Dlouhý, Široký a Krátkozraký, O perníkové chaloupce, O Smolíčkovi a další) převyprávěli výtvarníci - kmenoví spolupracovníci nakladatelství Baobab. Při zpracování měli volnou ruku, ať při výběru výtvarné techniky, tak i v míře interpretace pohádky. A sázka na původní originální podání se vyplatila. Vzniklo dvanáct obrazových knížeček představujících dvanáct pohádkových světů.
Od klasicky komiksového vyprávění Alžběty Skálové, fantastické kreslení Juraje Horvátha, přes spontánní malby Terezy Ŕíčanové, vtipnou sprejovanou zkratku Dory Dutkové, důvtipné šablony Petra Šmalce, kolážovaný "naivismus" Evy Volfové, či poetické křehké "mrázkovské" vyprávění Darji Čančíkové... Výsledek je překvapivě živý, zábavný a spontánní.
Dvanáct sešitů propojuje jednotná grafická úprava a především společný obal: kartonová krabička, do které se dá celý poklad pěkně uložit.
Tucet v sobě zahrnuje už více než desetiletou zkušenost nakladatelství Baobab s autorskou knihou a originální přístup k dětem.
show more

Product details

  • Book
  • Czech
  • 9788087060537

Looking for beautiful books?

Visit our Beautiful Books page and find lovely books for kids, photography lovers and more. Shop now .

Rating details

6 ratings
3.66 out of 5 stars
5 17% (1)
4 33% (2)
3 50% (3)
2 0% (0)
1 0% (0)
Book ratings by Goodreads
Goodreads is the world's largest site for readers with over 50 million reviews. We're featuring millions of their reader ratings on our book pages to help you find your new favourite book. Close X